Halı yıkama ülkemizde ihtiyaç haline dönülmüş bir hizmettir. Ev yada işyerlerinizde ki halı ve halıflexleri zaman zaman yıkatmanız gerekmektedir. Bu noktada halı yıkama fabrikakarı sitemiz sizlere en yakın profesyonel anlamda hizmet veren firmalara ulaştırmaktadır. Sitemizde telefon ve adres bilgilerini bulabileceğiniz gibi web site adresleri arayıcılığı ile firmalarının videolarınada göz atabilirsiniz.

Halı yıkama firmamız büyük emeklerle oluşturulmuş, halı yıkama firmalarının ücretsiz reklamlarının yapıldığı bunun yanı sıra halı yıkama makinası satanlarında adres ve telefonlarının paylaşıldığı hizmet sitesidir.

Portalımızda zaman zaman halı yıkama ve hijyen kategorilerinde makalelere ve videolarada yer verdik. Makalelerimizi yazarken bir çok halı yıkama firmasının halıları hangi makinalarla, hangi şampuanla, nasıl bir ekip ve hizmet anlayışıyla yıkadıklarını gördük, ayrıca ülkemiz dışında bulgaristan ve yunanistan gibi komşu ülkelerimizi de gezerek halı yıkama işini operasyon bazında hangi sıralayla nasıl yıkanması gerektiğinin bir analizini çıkarttık.  Bu analiz sonucunu çalışma alanımızdan görüntüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir